0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Tabuľka veľkostí

Tabuľka veľkostí

Poznáte to z vlastnej skúsenosti. Prvýkrát kúpite veľkosť 40 a je Vám malá, potom inú značku vo veľkosti 38 a je Vám veľká. Čo s tým?

 

Máme vlastné osvedčené riešenie!

Každý kúsok starostlivo meriame. Ale pozor, meriame priamo oblečenie, nie postavu. Máte tak možnosť jednoduchého porovnania si veľkosti nášho oblečenia, s oblečením, ktoré bežne nosíte. Stačí len doma rovnakým spôsobom zmerať Vaše oblečenie a porovnať ho s rozmermy v tabuľke veľkostí, ktorá je uvedená pri každom produkte.

 

Ako prebieha meranie?

Meranie prebieha na rovnej podložke. Produkt voľne položíme na podložku, vyrovnáme ho a s krajčírskym metrom zmeriame požadovaný rozmer. Merané rozmery nájdete v nákrese pri každom produkte. Pri porduktoch, ktoré majú zapínanie (napr. mikiny so zipsom), prebieha meranie vždy v úplne zaputom stave. V prípade elastického oblečenia nájdete pri každej veľkosti aj rozsah hodnôt. Napr. hodnota ,,šírka cez boky 40 – 50 cm‘‘ znamená, že v nenapnutom stave je rozmer 40 cm a v napnutom stave 50 cm. Ak by ste chceli voľnejšie oblečenie, zvolíte si veľkosť, ktorá odpovedá rozmerom Vášho oblečenia v nenapnutom stave.

 

Veľkosti v produktoch

Každý produkt má vlastný veľkostný systém, uvedený výrobcom. Ku každej veľkosti sú uvedené jej presné rozmery, ktoré sú rozhodujúce pre Váš správny výber.

Tip: ak vychádza Vaša optimálna veľkosť medzi dvoma rozmermi, zo skúseností odporúčame zvoliť vačšiu veľkosť. Ak je rozdiel príliš veľký skúste iný produkt.

 

Veľkosti vo filtroch

V našom katalógu nájdete filter s orientačnou veľkosťou oblečenia. Pre tento účel spracuvávame našim algoritmom rozmery oblečenia na všeobecné veľkosti (XS, S, L,….). Tieto veľkosti slúžia iba k základnému odfiltrovaniu produktov, ktoré Vám môžu veľkostne vyhovovať a zaisťujú tak aj väčšiu prehľadnosť stránok.